Yeme İçme İşletmesi İlaçlama

Çatalca, yeme ve içme işletmeleri açısından oldukça çok tercih edilen, sık sık çevre ilçe ve illerden misafir kabul eden bir ilçedir. Ayrıca ilçemiz yeşil alanları açısında da fazlasıyla zengindir. Durum böyle olunca ilçemizde de yeme içme işletmesi ilaçlama işlemleri oldukça önemli bir hal almıştır.

Haşerelerin yaşamaya elverişli gördükleri en önemli yerlerden biri de restoran ve lokantaların mutfaklarıdır. Buralarda sürekli olarak yemek pişmesi ve bu mekanların nemli bir havasının olması böcekler için oldukça çekicidir. Bu nedenle buralarda fazlasıyla haşere türü bulunmaktadır. Özellikle fare türleri, kalorifer böceği, hamam böceği, pire, karafatma, kulağakaçan, sinek, arı, akar, mayt, mite, güve, çekirge, tahtakurusu, tespih böceği gibi haşerelerin en çok uğrak yerleri, yeme içme işletmelerinin mutfak bölümleridir.

Restoran ve Lokantaların İlaçlanmasının Önemi

Bu mekanların düzenli olarak ilaçlanarak haşerelerden arınması müşterilerin sağlığı üzerinde oldukça olumlu bir tutumdur. Ayrıca müşterilerin ortamda haşere görmemesi de işletme ve işletme sahibi için oldukça yükseltici bir durumdur. Talebin hiç azalmamasını sağladığı gibi, müşteri memnuniyetini de her zaman üst seviyelerde tutar.

Yeme – içme işletmeleri ilaçlanırken dikkat edilmesi gereken tek husus, mutfaktaki yiyeceklere, içeceklere, fırınlara, çatal, kaşık, bardak ve tabaklara ilaçların değmemesidir. Bu nedenle ilaçlama işlemi özenli bir şekilde yapılmalıdır.

Çatalca Böcek İlaçlama firması her noktada sizlere en kaliteli ilaçlama hizmeti en kusursuz ve titiz bir şekilde uygulamaktadır. Çağrı merkezlerimiz üzerinden bizlere daima ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir