Silivri Böcek İlaçlama

Haşerelerin hepsi insan sağlığına zarar vermektedir. Verdikleri zarar türlerine göre farklılık gösteren haşereler, bulunduğumuz birçok alan içerisinde görülebilen canlılardır. Bu canlılara karşı uygulanacak en doğru yöntem profesyonel hizmet talep etmektir. Profesyonel hizmetin daimi adresi olan Silivri böcek ilaçlama servisi, 7/24 hizmetinizdedir.

HAŞERELER NASIL ÇOĞALIR?

Haşereler sıcak ve nemin bulunduğu alanlarda hızla üreyen canlılardır. Kapalı ve açık birçok alan içinde üreyebilen haşereler, bulunduğu bölgeye binlerce yumurta bırakmaktadır. Pire, bit, tahtakurusu gibi haşereler eşyaların dikiş aralarına kadar yumurtalarını gizlerler. Kısa sürede yumurtadan çıkan yavrular ortama dağılırlar. Haşerelerin çoğalmasına zaman tanımayan ilaçlama ekiplerimiz gün boyu hizmetinizdedir.

Silivri böcek ilaçlama firmaları tarafından alacağınız hizmet, yaşam alanlarınızı her zaman zararlı haşere ve farelere karşı koruyacaktır. Haşere ile mücadele aşamasında önceliğimiz çevre ve insan sağlığını korumaktır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan uygulamalarımız, hesaplı ilaçlama fiyatlarıyla sunulmaktadır.

Gece Gündüz Hizmet Sunuyoruz!

Böcek ilaçlama Silivri hizmetimiz, açık ve kapalı tüm alanların ilaçlamasını gerçekleştirmektedir. İletişim numaralarımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz. Gece gündüz görev başında olan ekiplerimiz haşere sorunu yaşanan alana en kısa zamanda ulaşır.

İlaçlaması En Çok Yapılan Fare Ve Haşereler;

  • Örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, ağaç böceği, mobilya kurdu, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir