Çatalca Ovayenice Mahallesi Böcek İlaçlama

Gündelik yaşamda özellikle metropollerde stres, trafik, şehir ve aile hayatı kişiyi mental ve psikolojik olarak oldukça fazla etkiler. Böcek istilaları da bunlar arasındadır. Kişisel veya toplumsal alanlarımıza karşı saldırıda bulunan böceklerle baş etmek neredeyse olanaksızdır. Ev, iş yeri gibi zamanımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz alanların hijyeni ve güvenliği sağlığımız açısından oldukça önemlidir.  Haşereler geçmişten günümüze birçok hastalığa sebep olmuştur. Kan emici böcekler insanalarla teması sonucu doğrudan hastalık bulaştırır. Bu hastalıklardan bazıları şu şekildedir; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma ve humma. Kalıcı rahatsızlıklar bırakabildikleri gibi ölümcül sonuçlarda doğurabilir.

Böcek ilaçlama uygulamaları günümüzde birçok insanın faydalandığı bir hizmettir. En etkili, kısa ve güvenilir şekilde ev, iş yeri, hastane, otel, işletme, fabrika, okul gibi kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla gibi açık alanlarda da uygulanabilir.

Böcek ilaçlama olarak Çatalca Ovayenice mahallesinde de insan hayatını vizyon edinen ilaçlama anlayışımızla hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

İlaçlama çeşitleri şu şekilde ayrılır;

-Sprey ilaçlama

-Kokulu sprey ilaçlama

-Kokusuz sprey ilaçlama

-Jel ilaçlama

-Fare istasyonları

Böcek ilaçlama uygulamalarında en önemli husus firmanın Sağlık Bakanlığı’nca onaylı tüm ruhsatlara sahip olmasıdır. Aynı şekilde ilaçlama işlemi alanında deneyimli, uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Deneyimsiz kişilerin yapacağı herhangi bir ilaçlama yöntemi hem birey için hem de ilaçlamanın verimliliği adına olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Tüm izin ve ruhsatlara sahip Çatalca böcek ilaçlama firmamız sizlerin güvenliği için en kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışıyla sektörde öncü olmaya devam etmektedir. İlaçlama ekibimizin şikayetçi olunan alana gelip alan büyüklüğünü, böcek türü ve direncini, ilaçlama çeşidini tespit etmesiyle ilaçlama işlemine geçilir. Son derece titizlikle yürütülen çalışma sonrası alanda hiçbir böcek problemi kalmaz. İlaçlama uygulamalarının düzenli periyotlar halinde yapılması oldukça önemlidir. İlaçlama işlemi hakkında 7/24 müşteri hizmetlerimize ulaşıp gerekli bilgi ve yardımı sağlayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir