Çatalca Karacaköy Fare İlaçlama

Haşere istilası konusunda ormanlık arazi yakınlarında bulunan evler ve kırsal yerleşimler daha büyük bir tehdit altındadır. Haşereler doğal ortamında daha hızlı gelişme ve üreme imkanına sahip olacaklarından; şehir içinde karşımıza çıkan haşerelerden farklı çeşitlilik ve niteliklere sahip olabilirler. Ayrıca, zehirli ve tehlikeli haşere türlerine de sıkça rastlanmaktadır. Böcekler dışında sağlığımızı ve yaşam kalitemizi tehlikeye sokan bir diğer önemli haşere de faredir. Fare zararlısı, taşıdığı zararlı mikroorganizmalara ek olarak kemirme davranışıyla da hem sağlığa hem eşyalara zarar vermektedir. Bununla mücadele eden Çatalca Karacaköy fare ilaçlama servisimiz; fare haşeresi üzerine uzmanlaşsa da tüm haşere türleri için ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Karacaköy Fare İlaçlama Servisi Neler Yapar?

Fare haşeresi, istila ettiği alana vücudunda taşıdığı mikrop ve bakterilerin yanı sıra dışkı bırakarak da alandaki hijyeni yok eden bir zararlıdır. Pis yerlerde yaşaması nedeniyle vücudunda milyonlarca mikrop barındırır ve pek çok tehlikeli hastalığın taşıyıcısı konumundadır. Bununla birlikte, son derece sivri dişlere sahip olan fare zararlısı evdeki eşyaları, gider borularını ve döşemeleri kemirerek maddi açıdan da zarar verir. Aynı şekilde erzak dolabındaki gıda malzemelerini de kullanılamaz hale getirmektedir. Aç kaldığı zaman, uykudaki insanların burun, kulak, parmak gibi uzuvlarını kemirerek yediği söylentisi de doğruları yansıtmaktadır. Bu nedenle, bu zararlının insan yaşam alanlarında bulunması kesinlikle kabul edilemez bir durumdur. Bu gibi vakalarla karşılaşmamak adına, Karacaköy Çatalca fare ilaçlama servisi gibi uzman fare ilaçlama şirketleriyle irtibata geçerek haşerenin evden uzaklaştırılması gerekmektedir.

Fare İlaçlama Nasıl Yapılır?

Fare ile mücadelede hala ilkel yöntemler kullanılmaktadır. Bireysel mücadele yöntemlerinde haşereyi kovalamak, kapan kurmak, fare zehri ile öldürerek uzaklaştırmak gibi yöntemler tercih edilse de; bu uygulamalar sonuç vermemekte, ayrıca hijyenik olmayan durumlara zemin hazırlamaktadır. Karacaköy fare ilaçlama servisimiz; fare istasyonu, yoğun buharlama, zehirli yem gibi ilaçlama yöntemlerini uygulamaktadır. En çok tercih edilen ve en başarılı sonuca ulaştıran yöntem fare istasyonu uygulamasıdır. Haşerenin sevdiği koku ve tatların kullanıldığı fare ilacı; evcil hayvanların yememesi için özel korunaklı bir kutuda muhafaza edilmektedir. Haşere bu kutuya girip ilacı yer ve burada ölür. Böylece koku oluşumu önlenmiş olur. Temiz ve pratik bir yöntem olduğu için en sık tercih edilen fare ilaçlama yöntemlerinden biridir. Firmamızın ilaçlama uygulamaları ve fare ilaçlama fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir