Çatalca Karacaköy böcek ilaçlama

Eskiden bir Rum köyü olan Çatalca Karacaköy Çatalca’nın mahallelerinden biridir. Çatalca konumu itibarıyla İstanbul’a 55 km’dir mesafededir. Ormanlık alanların sık olduğu bölge gerek çiftlikleri gerek doğal havası ve piknik alanlarıyla genellikle şehir hayatındaki stres ve trafikten kaçan insanların hafta sonları tercih ettiği mekanlar arasındadır.

İlaçlama; kişisel veya toplum halinde yaşadığımız alanların böcek çeşitlerine karşı kimyasal veya bitkisel ilaçlama  yöntemleriyle korunmasıdır. Düzenli periyotlar halinde yapılan ilaçlama çeşitleri herhangi bir haşere çeşidinin özel alanlarınıza girmesine engel olacaktır. Böcek saldırıları yaşamımızı hem psikolojik hem de mental olarak etkileyebilir. Haşerelere karşı evlerde alınacak önlemler yetersiz kalacağı için böcek sayısında daha fazla artış gözlemlenecektir. Bu durum ise hem maddi hem de manevi olarak daha fazla kayba uğramaya neden olacaktır. İlaçlama çeşitleri;

– Sprey ilaçlama

– Kokulu sprey ilaçlama

– Kokusuz sprey ilaçlama

– Jel ilaçlama

– Fare istasyonları olarak ayrılır.

Çatalca böcek ilaçlama, Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ve tüm ruhsatlara sahip bir firma olarak deneyimli kişiler tarafından hizmet vermektedir. Uzman ekibin şikayetçi olunan alana gelip alan büyüklüğünü, böcek cinsi ve direncini, böcek çeşidini tespit etmesiyle uygulamaya geçilir. Uygulama esnasında çevrede istenilmeyen hiçbir canlıya zarar verilmez.

Çatalca böcek ilaçlama firması olarak Karacaköy mahallesi Çatalca‘da hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama hizmeti vermekteyiz. İlaçlama faaliyeti günümüzde son derece zaruri bir ihtiyaçtır. Yaşama alanlarımız günümüzün büyük bir kısmını geçirdiğimiz ve kendimizi güvende hissettiğimiz yerlerdir. Bu sebeple bu alanların son derece sağlıklı ve hijyenik olması huzurumuz açısında da son derece önemlidir. Sizde haşere probleminden şikayetçiyseniz haftanın her günü ve saati hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimize ulaşabilir gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir