Kalorifer Böceği İlaçlama

İnsanlara en zor zarar veren böcek türlerinden biri olan bu böceği, profesyonel olarak ilaçlamak gerekmektedir. Profesyonel olarak gerçekleştirdiğimiz kalorifer böceği ilaçlama hizmetleri, çok dayanıklı olan bu böcekleri tam anlamıyla kontrol altına almaktadır. TSE onaylı ilaçlarla Çatalca’nın bütün semtlerine sunduğumuz hizmetler, %100 garantilidir.

Garantili İlaçlama Hizmetlerimiz

Kalorifer böceğinin bilinen 500 türü bulunmaktadır. Boyutları 1, 1.5 cm arasında değişkenlik göstermektedir. En büyük türleri, tropikal bölgelerde bulunmaktadır. Profesyonel kadromuz, tüm böcek türleri hakkında detaylı bir eğitim almıştır. Bu böceklerin yuva yaptığı alanlarda, yaşam alanlarımıza geçiş sağladığı alanlarda, kaliteli kalorifer böceği ilacı kullanarak uygulama yapmaktadır. Sıvı ve jel ilaçlarla yapılan uygulamalar, uzmanlarımız tarafından profesyonel şekilde farklı teknik ve yöntemlerle uygulanmaktadır.

Kalorifer Böceği Ne Yer?

İnsanların yediği, yemediği her şeyi yiyebilirler. Yaşam alanlarımıza, besin arayışı için girerler. Besin buldukları her alanda yuva yapabilirler. İnsanların yiyeceklerine  ve içeceklere ortak olabilirler. Yiyeceklerimiz üzerinde gezinmeleri sırasında, topladıkları bakterileri de bırakabilirler. Mikropların bulaştığı yiyecekleri yiyen insanlar, hastalanabilirler. Bu böcekler insanlara, temas yolu ile çeşitli hastalıkları da yaymaktadırlar.

Hangi Alanlarda Bulunur?

Kalorifer böceği nemli ve sıcak alanlarda bulunur. Kapalı mekanların, depo, kömürlük gibi alanlarında, tuvaletlerde, mutfak ve banyoda bulunabilir. Yaşam alanlarımıza da, bu alanlarda bulunan boruların sızıntılarından ve çatlaklarından geçiş sağlayabilirler.

Hangi Mevsimde İlaçlanır?

Kalorifer böceği ilaçlama hizmetlerimiz, yılın her döneminde gerçekleştirilmektedir. Ancak kalorifer böceği ile mücadele etmenin önemi, yaz aylarında daha da artmaktadır. Sıcak alanlarda yaşayan bu böcekler, yaz aylarında yuvalarından çıkar ve aktif olurlar. Kısa sürede üredikleri ve her üremelerinde çok sayıda yumurta ürettikleri içinde uygulama geciktirilmemelidir. Kalorifer böceği ilaçlama servislerimiz, yılın her gününde ve günün her saatinde hizmetinizdedir.

Kapsamlı olarak gerçekleştirilen hizmetlerimizin tümü, ekonomiktir.

Kalorifer böceği ilaçlaması hakkında detaylı bilgi: http://www.kaloriferbocegi.us/

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir