Kalorifer böceği ilaçlama

Böcekler, hayvanlar alemi arasında dünya üzerinde en fazla nüfusa sahip canlılardır. Kalorifer böceğinin günümüzde nüfusu ise 4500 olarak bilinir. Çatalca böcek ilaçlama olarak dünya üzerindeki diğer tüm böcek türlerinin yanı sıra kalorifer böceği ilaçlama uygulaması da vermekteyiz.

Kalorifer böcekleri, insan hayatı için son derece tehlikeli canlılar arasındadır. Yaşam alanlarımıza sızan haşereler dışarıdan taşıdığı mikropları insanların açıkta bıraktığı besinlerin üzerine salya ve dışkı yoluyla taşıyarak birçok ölümcül hastalığa neden olur. Bunlar; dizanteri, verem, tifüs, hapatit, astım, antrax ve örnekleridir. Kalorifer böcekleri bir günde yaklaşık olarak 5 km yol katedebilme özelliğine sahip bir canlı olduğu için konakladığı alan içinde rahatlıkla hareket edebilir. 40 dakika kadar nefeslerini tutabilme, beyinlerinin bacak kısmında olmasından ötürü kafası kopsa dahi 3 gün yaşayabilme ve düzenli olarak 2 haftada bir yumurta paketi bırakabilme özelliğine sahip bu canlılar yaşam alanlarımıza girdiklerinde kısa bir süre içinde fark edilmedikleri takdirde üreyebilir.

Kalorifer böcekleri su ve kanalizasyon borularından, duvar ve parke çatlaklarından, dışarıdan getirdiğimiz paketlerden, açık kapı ve pencerelerden özel alanlara rahatlıkla girebilir. Genellikle sıcak ve nemli ortamlarda bodrum ve çatı katlarında, mutfak ve evdeki boru geçişleri gibi alanlarda barınırlar.

Kalorifer böceği ilaçlama işlemi son derece titiz yürütülmesi gereken bir uygulamadır. Çatalca böcek ilaçlama firması olarak en kaliteli, güvenilir, hızlı ve ekonomik anlayışımızla kalorifer böceğinden kurtulmanız için hizmet vermekteyiz.

Çatalca böcek ilaçlama, Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip bir firma olarak faaliyetini yürütmektedir. Alanında deneyimli uzman ekibimizin ilaçlama yapılcak bölgeye gelip alanın büyüklüğü ve böceğin direncini saptamasından sonra uygulama işlemine geçilir.

Sizde ev, iş yeri, okul, hastane, fabrika, otel, hastane gibi kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla gibi açık alanlarda da kalorifer böceğinden şikayetçiyseniz, Çatalca böcek ilaçlama firmamızı arayarak, kalorifer böceği ilaçlama hizmetinden faydalanabilirsiniz. 7/24 aktif olarak çalışan müşteri hizmetlerimiz gerekli bilgi ve yardımı sağlayacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir