İnceğiz Böcek İlaçlama

İstanbul’un Çatalca semtinin kuzey batısında yer alan İnceğiz, insan eli ile oyulma mağaralarıyla ünlüdür.  1950’lerden sonra keşfedilen mağaralar, turistler için özellikle ilgi çekici ve ziyaret sebebi olmaktadır. Doğa ile iç içe yapısıyla dikkat çeken semt mesire yerleri açısından da göz doldurmaktadır. Yakın mahalle ve ilçelerden yaz ayları boyunca piknik ve dinlenme açısından bolca ziyaretçi almaktadır.

İnceğiz ilaçlama firmamız, yakın köy ve mahallerin tümüne hizmet vermektedir. Yaşam alanlarına gelen haşerelerden kurtulmanın yanı sıra tarla ve bağların ilaçlanmasında firmamız deneyimli ekibi ile 7/24 hizmet vermektedir. Çok fazla sıkıntıya girmeden ulaşıp güvenle kendinize temiz alanlar yaratacağınız firmamız sadece bir telefon mesafesindedir. Daha sonrasında temiz ortamınızın tadını çıkarabilirsiniz.

Böcekler yaz kış, soğuk kurak, iklim fark etmeksizin yaşamlarını sürdürme yeteneğine sahiptir. Canlılar türünün en fazla alt cinsine sahip olan türüdür. Her türlü yaşam alanlarına uygun böcekler bulunmaktadır. Kış aylarında evlerimize giren hamam böceği, Kara Fatmalar vb böceklerle karşılaşır iken yaz aylarında sıcaklarla birlikte uçuşan ve kan emen böcekler yaşam alanlarımıza girer. Ülkemizde böcekler daha fazla yaz aylarında ortaya çıkmakta kışın yuvalarına saklanmaktadır. Bahar aylarının gelmesiyle Böcek İlaçlama sektöründe hareketlilik başlamaktadır. Nüfusun yoğun olduğu bölgelerde böcek ilaçlama firmaları daha yoğun olarak varlıklarını sürdürmektedir. Haşereler, böcekler fareler nüfus yoğunluğunun fazlasıyla yoğun olduğu bölgelere akın ederler. Zararlı canlılar insan besinlerine ortak olmak için yaşam alanlarımıza girmektedir. Örneğin; hem fiziki hem tıbbi yönden zarar verebilme kapasitesine sahip olan fareler aç kaldığında insanları ısırma, uyurken kulak vb uzuvlarını kemirme gibi istenmeyen sağlık sorunlarına sebep olmaktadır. Fiziki yarattığı sorunlar yanında çok ciddi hastalıklara sebebiyet veren böcek, fare vb zararlılarla bir arada yaşamak olanaksızdır. Veba, tifus, dizanteri, verem gibi ölümcül hastalıklara hem sebebiyet verme hem de taşıma özelliklerinden dolayı tehlike derecesi çok yüksektir. Tüm bu belirtilenler ışığında zararlı canlılarla insanların aynı ortamlarda yaşamalarının imkansız olduğu görülmektedir. Böceklerden, haşerelerden ve diğer kemirgenlerden kurtulmanın en garanti ve hızlı yolu Böcek İlaçlama hizmeti almaktır. Böcek ilaçlama hizmeti İnceğiz İlaçlama firmamız tarafından en güvenli ve hızlı şekilde yapılmaktadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir