Hamam Böceği İlaçlama

Bulaşıcı hastalıkların yayılmasında etkin rol oynayan hamam böceklerinden kurtulmak için Çatalca’da hizmet veren servislerimizden dilediğiniz her an yardım alabilirsiniz. Çatalca hamam böceği ilaçlama servislerimiz,  ilçe genelinde aralıksız olarak işlem yapmaktadır.

Hamam Böceği İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Hamam böceği ilaçlaması, çeşitli teknik ve yöntemlerle yapılabilmektedir. Bu haşere türü üzerinde kontrol sağlamak için profesyonel olmak gerekmektedir. Çünkü bu haşere türlerinin tamamını ilaçlamak ve yaşam alanlarında kalıcı çözümler oluşturmak için bu alanda eğitim almak gerekir. Alanında uzman personellerimiz, İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yönlendirilen eğitimlerin tümünü almış kişilerdir. Bu sebeple, böceklerin yuvalarını, yumurtalarını kolayca tespit edebilirler. Hangi alanda hangi yöntem ve ilaç uygulanır bilirler. Ek olarak pire, fare ilaçlama gibi alanlarda da hizmet vermekteyiz.

Kokulu, kokusuz hamam böceği ilacı, jel olarak uygulanmaktadır. Jel ilaçlar, böceklerin yuvalarında tam kontrol sağlamaktadır. Hamam böceği ile mücadele ederken, en çok dikkat edilmesi gerekilen konu da ilaçların yuvaya etki edip, etmediğidir. Bu böceklerin yoğunluğu yuvalarında bulunmaktadır. Kapsül şeklinde olan yumurtalar, yuvalarında bulunur.

Hamam Böceğinin Zararları

Hamam böceğinin zararları, yalnızca psikolojik değildir. Yaşam alanlarında bu böceklerin bulunması, insanları tedirgin etmektedir. Huzursuz alanlar oluşturan böcekler, insanların hayat kalitesinde de düşüşe neden olabilir.

Ancak en büyük zararı sağlığımıza verirler. Birçok bulaşıcı hastalığın yayılmasında büyük rolleri bulunmaktadır. Bakteriyel özellikle taşıyan virüslerin bulunduğu alanlarda yuvalarını kuran bu böcekler, yaşam alanlarımıza girerken bu mikroorganizmaları da beraberlerinde getirirler.

Bulaştırdıkları Hastalıklar

  • Verem
  • Dizanteri
  • Veba
  • Tifüs
  • Hepatit virüsü

Çatalca hamam böceği ilaçlama şirketleri arasında, ilçe genelinde en kaliteli hizmeti veren şirketiz. Şirketimiz, Binkılıç, Çiftlikköy ve Karaköy semtlerinde ve civar köylerde uygun fiyatlarla işlem yapmaktadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir