Hakkımızda

Medusa Böcek İlaçlama, uzun yıllardır sunmuş olduğu hizmetle müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Uzman ilaçlama personellerimiz ve profesyonel kadromuz gün boyu hizmet sağlamaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan ilaçlama uygulamalarımız insan ve çevre sağlığını korurken tüm haşere türleri üzerinde kontrol sağlamaktadır.

Profesyonel İlaçlama Yöntemleri

Firmamız bünyesinde görev alan Ziraat mühendislerimiz haşere türüne özel olarak belirlenen ilaçları ve ilaçlama yöntemlerini seçmektedir. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylanan böcek ilaçlarımız açık ve kapalı alanlarda uygulanabilecek formda kullanılmaktadır. Sıvı ilaçlama yöntemlerimiz kokulu ve kokusuz seçenekleriyle uygulanmaktadır. Haşerelerin en yoğun olarak bulunduğu alanlara dahi sıvı ilaçlama uygulamalarımızla çözüm getirmekteyiz. Jel ilaçlama uygulamalarımızla da yaşam alanlarınız terk etmenize gerek kalmadan hamam böceği, kakalak, kalorifer böceği gibi haşereleri etkisiz hale dönüştürmekteyiz. Haşereler ile mücadele Medusa Böcek İlaçlama servisiyle daima çok kolaydır.

7/24 Haşere İlaçlama Ve Fare İlaçlama Hizmeti

İlaçlama hizmetlerimizin tümü kesintisiz olarak sürmektedir. Haşere sorunuyla karşılaştığınız andan itibaren iletişim numaralarımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.7/24 destek hattımızda hizmet sağlayan Müşteri temsilcilerimiz detaylı bilgi ve randevu vermektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, En ekonomik böcek ilaçlama fiyatlarıyla kaliteli hizmeti buluşturmaktadır. Haşerelerden kurtulmak için profesyonel desteği ihmal etmemelisiniz. Çünkü böcekler kısa sürede yaşam alanlarımızı etkisi altına alarak çeşitli sorunların yaşanmasına neden olmaktadırlar. Medusa Böcek İlaçlama haşerelerin yaşam alanlarınızı yuva edinmesine izin vermeden sağlıklı ve huzurlu ortamlar oluşturmaktadır.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir