Gümüş Böceği Ne İle Beslenir?

Gümüş böceği ne ile beslenir sorusu diğer tüm haşerelerde olduğu gibi merak edilmektedir. Diğer haşereler gibi hızlı bir şekilde çoğalan ve yaşam alanımızı istila eden gümüş böcekleri ile geleneksel yöntemler ile mücadele etmek mümkün olmadığı gibi zaman kaybıdır. Dünya üzerinde on binlerce canlı türü yaşamaktadır. Bu canlıların en fazla türe sahip olanları elbette ki hayvanlar âlemine bağlı olan böcek türlerinde görülmektedir. Böcek türlerinin binlercesi de ülkemizde yer almaktadır. Bunlardan biri de hiç şüphesiz ki hemen her evde şikayet edilen böcek türü olan gümüş böcekleridir. Gümüş böceğinin fark edildiği yerlerde vakit kaybetmeden gümüş böceği ilaçlama yönteminin uygulanması sağlığınız ve ekonominiz için oldukça önemlidir. Gümüş böceklerinin pek çok ismi vardır ve bu isimler beslendikleri şeylere göre belirlenmiştir. Öyleyse gümüş böceği ne ile beslenir?

  • Kâğıt, defter ve kitap
  • Karton ve koli
  • Duvar kâğıtları
  • Halı ve halıfleks

Yukarıda saydığımız nesnelerden dolayı da gümüş böceklerine sıklıkla kütüphane böceği, kâğıt böceği, kağıt yiyen böcek gibi isimler verilmektedir. Aynı zamanda bu konudan farklı olsa da bu haşere için balık böceği de denilmektedir. Çünkü dış görünüş itibari ile balıkları andırmaktadırlar.

Gümüş Böceği İlaçlama

Gümüş böceği ilaçlama işleminin profesyonel bir ekip ile yapılması şarttır. Sıradan bir firma ile çalıştığınızda haşerelerin yok olmadığı için hem sağlığınız hem de ekonominiz tehdit altında olacaktır. Gümüş böceği ilaçlama ve diğer tüm haşerelerin yok edilmesinde firmamız geliştirdiği yeni yöntem ve teknoloji ile sektörün öncü isimlerinden biri olmuştur. Gümüş böceği ile mücadele ederken yapılması gereken en önemli şeylerden biri, evin nemini ve rutubetini azaltmaktır. Aynı zamanda da kitap, defter gibi eşyaları sık sık havalandırmak, güneşte bekletmek gerekir.

Ancak saydığımız şeyler ne yazık ki yetersiz kalmaktadır. Gümüş böceğinden kurtulmak için mutlaka iyi bir böcek ilaçlama firması ile anlaşmak gerekir. Böylelikle de kesin ve en doğru şekilde bu haşereden kurtulabilirsiniz.

Gümüş Böceği İlaçlama Fiyatları

Gümüş böceği ilaçlama fiyatları belirlenirken bazı unsurlar etkili olur. Haşerenin türü ve bulunduğu alana göre karar verilen yöntem uzman kadromuz tarafından uygulamaya koyulurken, fiyat belirlemesinde bütçenize uygun kampanyalar düzenlenir. Gümüş böceği ilaçlama fiyatları belirlenirken;

  • Haşerenin yoğunluğu
  • İlaçlama yapılacak alanın büyüklüğü
  • İlaçlama sırasında kullanılan ilaç miktarı belirleyici olur.

Çatalca’da sizlere en kaliteli uygulamalar ve ilaçlarla hizmet veren Çatalca Böcek İlaçlama firmamız, 7/24 hizmetinizdedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir