Gümüş böceği ilaçlama

Böcekler dünya üzerinde bulunan, insanlardan sonra en fazla nüfusa sahip canlılar arasındadır. Ekolojik dengenin devamlılığı için son derece gerekli olan bu canlılar insanların yaşam alanlarına girdiğinde birçok olumsuzluğu da beraberinde getirir. Yaşamak için genellikle sıcak, nemli ve karanlık alanları tercih eder. Özellikle dışarıdan getirilen koli, kitap ve kutuların arasında gizlenerek insanların kişisel veya toplumsal alanlarına sızar. Mutfak, banyo, kiler, dolap, bodrum ve çatı katlarında barınarak, yumurtlar. Çatalca böcek ilaçlama firması yaşam alanlarına sızan diğer tüm böcek türleri gibi gümüş böceği ilaçlama uygulaması da vermektedir.
Dişi gümüş böceği günde ortalama 200 adet yumurta bırakır. Yumurtadan çıkan böcek yaklaşık 4 ay sonra yetişkin halini alır. Genellikle pencere ve kapı kenarları, saat ve priz boşluklarında, ortam içinde bulunan yarıklarda yumurtlar. Zor yaşam koşullarına karşı oldukça dayanıklı olan gümüş böceği, 10 ay boyunca beslenmeden yaşamını sürdürür. 10, 12 mm uzunluğuna sahip olan bu canlının hareket kabiliyeti son derece gelişmiş olduğundan girdiği her alanda rahatlıkla yer değiştirebilir. Yaşam alanlarınız içinde gümüş böceği ile karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan böcek ilaçlama firmalarından gümüş böceği ilaçlama uygulaması almanız gerekir. 300 milyon yıldır var oldukları saptanan gümüş böceğinin ortalama yaşam süresi 1 ve 3 yıl arasıdır. Ortam koşullarına bağlı olarak bu rakam 8 yıla kadar çıkabilir.
Kişisel alanların sağlığı ve temizliği için son derece gerekli olan böcek ilaçlama uygulamaları günümüzde oldukça yaygındır. Böcek ilaçlama hizmeti alınacak firmaların Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olması gerekir. Çatalca böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Gümüş böceği ilaçlama uygulaması sonucunda şikayetçi olunan alanda uzun süre bu canlı türüne rastlanmaz. Yaşam alanlarınızı sürekli olarak bu canlı türüne karşı dezenfekte etmek için belirli periyotlar halinde gümüş böceği ilaçlama uygulaması almanız gerekir.
Kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınızın içinde gümüş böceği sorunu yaşıyorsanız Çatalca böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 faaliyetini sürdürmekte olan müşteri hizmetlerimizden gümüş böceği ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir