Çatalca Fatih mahallesi böcek ilaçlama

Böcekler günümüzde 6 ila 10 milyon arasında değişen nüfuslarıyla dünyanın en geniş yelpazesine sahip canlılar sınıfındadır. Taksonomi açısından ise 600’ü aşkındır. Her geçen gün artan bir genetiğe sahiptir. Bu sebeple gündelik hayatımızda en çok karşılaştığımız canlılar arasındadır. Yapısal, fiziksel ve genetik özelliklerine göre dünya üzerinde her kıtaya dağılmıştır. Böcekler özellikleri bakımından yararlı ve zararlı olarak ayrılmıştır. Bazı türler doğal döngü için gerekli iken şahsi alanlara girdiğinde birçok olumsuzluklar doğurabilir. Yaşadıkları pis ortamlardan taşıdığı birçok virüsü kişisel alanlarda konakladığı besinlerin üzerine bulaştırarak birçok ölümcül hastalığa sebebiyet verebilir.  Kan emici böcekler canlılarla teması sonucu doğrudan hastalık bulaştırır. Bu hastalıklar tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma ve hummadır.
Haşereler evlerde genellikle mutfak ve banyo gibi ıslak alanlarda, mutfak dolaplarında, halı altlarında, kapı, pencere kenarlarında, kapalı ve karanlık alanlarda barınır. Böcekler bir süre fark edilmediğinde istila haline dönüşebilir. Genetiksel özelliklerinden ötürü kısa sürede çok fazla üreyebilme özelliğine sahiptir. Bu sebeple bilhassa bu alanların hijyenine oldukça dikkat edilmelidir.
Böcek ilaçlama da en önemli husus Sağlık Bakanlı tarafından firmaların onaylı ve tüm ruhsata sahip olmasıdır.
Çatalca böcek ilaçlama olarak İstanbul genelinde vermiş olduğumuz hizmet Çatalca Fatih mahallesinde de devam etmektedir. Deneyimli uzman ekibimiz tarafından ilaçlama yapılacak alanda belirli bir keşif yapıldıktan sonra uygulamaya geçilir. Etrafınızda bulunan hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama hizmeti vermekteyiz. 7/24 faaliyette olan müşteri hizmetlerimizi arayarak gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir