Eyüp böcek ilaçlama

Eyüp böcek ilaçlama servisi yıllardan beri kalitesinden ödün vermeden İstanbul’un tüm ilçe mahallelerinde ilaçlama faaliyetlerine devam etmektedir. Böcek ve fareler girdiği alanlar üzerinde maddi ve manevi birçok soruna neden olur. Bunların en başında ise kan emerek yaşamını sürmekte olan böcek ve fare çeşitlerinin; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, humma vb. hastalıkları bulaştırması gelir.  Aynı zamanda yaşadığı pis ortamlardan taşıdığı çok sayıda virüs ve bakteriyi, insanların yaşam alanlarına girdiğinde konakladığı alanların ve açıkta bulunan yiyeceklerin üzerine taşır.

Eyüp böcek ilaçlama servisi olarak en çok böcek ve fare şikayeti aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir; Ağaçlı, Akpınar, Akşemseddin, Alibeyköy, Çırçır, Çiftalan, Defterdar, Düğmeciler, Emniyettepe, Esentepe, Eyüp Merkez, Göktürk, Güzeltepe, Işıklar, İhsaniye, İslambey, Karadolap, Mimarsinan, Mithatpaşa, Nişancı, Odayeri, Pirinççi, Rami Yeni, Sakarya, Silahtarağa, Topçular ve Yeşilpınar mahalleleridir. Kalorifer böceği, pire, güve, kulağakaçan böceği, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, akar, çekirge, gümüş böceği, çıyan, teşbih böceği, tatarcık, sivrisinek, sinek, mite, karınca, hamam böceği, halı böceği, tahtakurdu, kakalak, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, tahtakurusu, lağım faresi, kırkayak, yaban arısı ve örümcek gibi haşere türleri ile Yaşam alanlarınız içinde karşılaştığınızda vakit kaybetmeden profesyonel ilaçlama firmalarından yardım almanız gerekir.

Sizde kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız içinde herhangi bir böcek veya fare çeşidi sorunu yaşıyorsanız Eyüp ilaçlama şirketine ulaşarak gerekli bilgi ve yardımı sağlayabilirsiniz. İlaçlama faaliyetlerimiz İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir