Edirnekapı Böcek İlaçlama

Haşereler evlerimizi ya da işyerlerimizi her an kuşatabilecek potansiyelde küçük canlılardır. Çoğu zaman gözle göremediğimiz için farkedemediğimiz bu canlılar hastalık yayarak bizlere büyük tehlike oluşturmaktadır. Haşerelerden kurtulmanın kesin yolu ilaçlama yaptırmaktır. Ancak ilaçlama tesirli ilaçlarla yapılmalıdır. Bireysel uygulamalar genellikle pek fayda sağlamamaktadır. Sprey ya da tablet uygulamalar eskiden sıklıkla kullanılırdı ancak bu daima geçici bir çözüm olacaktır. Çünkü detaylı bir ilaçlama yapmadan, köşe bucak taranmadan bu haşerelerden kurtulmak mümkün olmayacaktır. İzmir ve Kocaeli’de olduğu gibi İstanbul’da da yılların deneyimli ilaçlama firmasu Medusa Böcek İlaçlama her ilçe, semt ve mahalleye giderek tesirli ilaçlamalar yapmaktadır. Fatih ilçesinin kalabalık semtlerinden Edirnekapı böcek ilaçlama servisi burada yaşayan sakinlere Medusa Böcek İlaçlama garantisi ile ilaçlama yapmaktadır.

Edirnekapı Böcek İlaçlama Servisi

edirnekapi-bocek-ilaclama

edirnekapi-bocek-ilaclama

Haşereler çok çeşitli olup her birinin farklı zararı vardır. Dünya üzerinde haşereler nedeniyle hayatını kaybeden pek çok insan bulunmaktadır. Evimizde ya da işyerimizde görebileceğimiz ufak haşereleri görmezden gelmemek gerekir. Çünkü bir taneden bir şey deyip onu öldürüp gelip geçerseniz onun bıraktığı yumurtalardan çıkacak yüzlerce yeni haşere ile mücade etmek zorunda kalırsınız. Hamam böceği, çekirge, karınca, arı, akrep, deri böceği, bit, pire, güve, tahta kurdu, yılan, fare ve daha pek çok haşere ortamı sarabilir ve mikrop saçabilir. Haşerelerin neden olduğu hastalıklar arasında veba, tifüs, tifo, dizanteri, zehirlenme, cilt hastalıkları ve solunum enfeksiyonları gibi ciddi rahatsızlıklar bulunmaktadır.

Hamam böceği ve fare gibi canlılar genellikle kanalizasyon ve bodrum gibi yerlerde gezdiklerinden buradan aldıkları mikrop ve bakterileri evlere kadar taşırlar. Özellikle mutfak gibi alanlarda dolaştıkları takdirde ve gıdalarla temasa geçerlerse gıda zehirlenmesine yol açarlar. Akrep, çıyan gibi canlılar ise nemli ve sıcak havayı sevmekle beraber insanları sokarak zehirlerler. Felç ya da daha kötüsü ölümle bitecek sonuçlar ortaya çıkarabilirler. Bu nedenle mutlaka ev ya da işyerlerinizin düzenli olarak ilaçlandığından emin olun. Edirnekapı bölgesinde, Edirnekapı böcek ilaçlama servisi olarak daima hazır bir vaziyette bekleyen Medusa Böcek İlaçlama sadece tek bir telefon ile hem bu bölgede hem de tüm ilçe ve semtlerde ilaçlama hizmetini gerçekleştirmektedir.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir