Çatalca Merkez Böcek İlaçlama

Haşerelerle mücadelede en yeni ve güvenilir yöntemleri kullanan Çatalca böcek ilaçlama servisimiz, uzmanlığıyla ev ve işyerinizdeki böceklerden en kaliteli hizmetlerle “garantili” olarak kurtulmanızı sağlıyor. Şirketimizin böcek ilaçlama servisleri uzmanlardan oluştuğu için haşere ve böcek türüne göre en kısa sürede etki gösterecek ilaçlama yöntemlerini kısa sürede belirlemekte, TSE standartlarındaki ürünlerle yalnızca haşere ve böcekleri etkileyecek şekilde ilaçlama yapmaktadır. Binkılıç, Çakıl, Ovayenice, Karacaköy, Kaleiçi, Çiftlikköy, Fatih, Ferhatpaşa İzzettin Mahalleleri olmak üzere Çatalca böcek ilaçlama servisimiz tüm semtlere sabit ücretle hizmet vermektedir. Ekibimizde sadece deneyimli profesyonel yer almakta, uzman servis elemanlarımız en yeni ilaçlama teknikleriyle her ölçekten haşere ve böcek sorununa “kesin” çözüm getirebilmektedir.

Haşere ve Böcekleri Geri Dönmemek Üzere Yok Ediyoruz

20 seneye yakın süredir sektörde yer alan ve bu sayede böcek ilaçlama firmaları içinde en deneyimli ekiplere sahip olan şirketimiz, Çatalca geneline kısa sürede tesir gösteren ve etkisi uzun süreli olan ilaçlama uygulamalarıyla hizmet vermektedir. Eğitimli ilaçlama personelimiz ev ve işyerinizde görülen her böcek ve haşere türüyle ilgili geniş bilgi sahibi olduğu gibi, en yeni ilaçlama teknikleri sağlık açısından en küçük bile risk almadan uygulayacak yeterliliğe ve deneyime de sahiptir. Eğitimlerini başarıyla tamamlayan “sertifikalı” profesyonellerin görev aldığı servislerimiz, sektör genelinde faaliyetlerini sürdüren tüm böcek ilaçlama şirketleri için örnek teşkil eden kalitede ilaçlama çözümleri uygulamaktadır.

Çatalca böcek ilaçlama hizmetlerimizde görev alan ekiplerimiz sertifikalı profesyoneller olarak sıvı, kokulu ve kokusuz, jel ilaçlama gibi yeni nesil ilaçlama tekniklerinin hepsinde uzmanlaşmıştır. Bu modern ilaçlama yöntemlerini haşere ve böceklerin kısa sürede zarfında yok edilmesi için en etkili şekilde kullanan ekibimiz ilaç seçiminde de titiz davranmakta, sizlere sunduğu hizmetlerde yalnızca “en güvenilir” ürünleri kullanmaktadır. Firmamız sizlere en kaliteli şekilde hizmet vermek için sadece TSE etiketi bulunan ürünlerle uygulama yapmaktadır ki, kullandığımız bu ürünlerin hepsinin Sağlık Bakanlığı izni ve ayrıca Dünya Sağlık Örgütü’nden de onayı bulunmaktadır.

En Uygun Fiyatlarla Garantili İlaçlama

Çatalca’nın bütün semtlerine gece gündüz demeksizin 7 gün, 24 saat boyunca aralıksız olarak servis hizmetleri sunan şirketimiz ilaçlamanın hangi semtte yapılacağı fark etmeden ilçe geneline sabit ücretle hizmet vermektedir. Garantili ilaçlama hizmetleri ve bütçeniz için avantajlı fiyatlar sunan firmamızın profesyonel çözümleri için randevu almak, 7/24 hizmet veren danışma hattımızı aramak kadar basit bir iştir.

Böcek İlaçlama Çatalca’da En Çok Görülen Haşereler;

Halı böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, çekirge, güve, kulağakaçan böceği, karafatma, sivrisinek, yılan, mayt, yaban arısı, karınca, salyangoz, eşek arısı, kakalak, tatarcık, Alman hamam böceği, pamuk faresi, ev faresi, uyuz böceği, sıçan, tespih böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, kertenkele, kırkayak, tatarcık, gümüş böceği, örümcek

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir