Çatalca Fare İlaçlama

Çatalca, yüz ölçümü bakımından İstanbul’un en büyük ilçesidir. İstanbul’un batı sınırında, yani en uç bölgesinde yer alan Çatalca; denizi ve bol oksijenli doğası nedeniyle tatil amaçlı çok sık ziyaret almaktadır. Çoğunlukla yazlık, apart otel, kamp ve çadır alanlarının yer aldığı Çatalca ilçesi; haşere türü ve yoğunluğu bakımından son derece kalabalık ve Çatalca fare ilaçlama firmalarının dur durak bilmeksizin çalıştığı bir yerdir. Çatalca köyleri ve mahalleleri, ormanlık arazilerden ayrılıp evlerine akın eden haşerelerden şikayet etmekte; halk, her türlü önlemi almalarına rağmen eve fare girmesine engel olamadıklarını belirtmektedir. Çatalca böcek ilaçlama firması olarak, Çatalca ve çevresinde gerçekleştirdiğimiz ilaçlama uygulamalarından %100 sonuç alarak danışanlarımıza evlerini haşerelerden arınmış bir halde teslim ediyoruz.

Çatalca Fare İlaçlama

Çatalca fare ilaçlama servisimiz profesyonel ilaçlama uzmanlarından oluşan bir ekiptir. İlaçlanacak alanı önceden inceleyip analiz ettikten sonra, haşere türüne göre ve ilaçlanacak alana göre belirlediği ilaçlama tekniğini sizlere bildirmekte, en uygun ilaçlama fiyatlarını sizlere sunmaktadır. Fare ilaçlama yöntemleri arasında kokulu-kokusuz, jel ilaçlama, sıvı ilaçlama, fare kapanı, fare istasyonu gibi seçenekler mevcuttur. İlaçlama sürecinde uzman ekibimizin talimatlarına uyduğunuz sürece kesin sonuç alacak, evinizdeki fare varlığından tamamen kurtulacaksınız. 30 yıldır sektörde en üst sıradaki yerini koruyan firmamız, edindiği deneyimlere dayanarak her geçen gün kendini geliştirmekte, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına daha çok çaba göstermektedir.

Fare İlaçlama İşlemi Sırasında ve Sonrasında Ne Yapmalıyım?

Fare ilaçlama uygulaması sırasında, biz Çatalca fare ilaçlama ekibi olarak sizlere evde bulunmamanızı öneriyoruz. Çatalca gezilecek yerler konusunda seçeneğin bol olduğu, son derece keyifli ve eğlenceli bir ilçedir. Siz ailenizle birlikte bu güzide yerin tadını çıkaradurun, bizler evinizi haşereden arındırıp sizleri bu temiz evle karşılayacağız. Dilerseniz, ekibimizin talimatlarına uyarak gerekli önlemleri alıp evde durabilirsiniz. İlaçlamadan sonra en az 2 saat cam ve kapıların kapalı tutulması gerekiyor. Bu aşamada evin dışına çıkmanız zorunlu hale gelecek. Geri döndüğünüzde evi havalandırıp günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bir müddet evde sulu temizlik yapmamanız, eve yeniden haşere girmemesi için önlemlerinizi almanız

gerekmektedir. Bu önlemler nelerdir;

  • Camlara mümkünse ince gözenekli tel takılması,
  • Evdeki çatlak ve yarıkların tamir edilmesi,
  • Çatı katı ve bodrum gibi günlük kullanılmayan alanların düzenli temizlenmesi ve gereksiz eşya bulundurulmaması,
  • Evde açık yiyecek bırakılmaması ve yerde kırıntı bırakmamaya özen gösterilmesi,
  • Giderlerin kontrol edilmesi,
  • Ev çevresinde haşere varlığından şüphelenildiği an müdahale edilmesi,
  • Özellikle yaz aylarına girmeden önce önlem amaçlı ilaçlama yapılması.

Uzmanlık alanımız olan haşereler hakkında her türlü sorunuz için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir