Böcek İlaçlama Şirketleri

 

Böceklerden kurtulmak için profesyonel destek almayı ihmal etmemelisiniz. Çünkü böcekler sandığınızdan hızlı bir süreç içerisinde ilerlemektedir. Evinize gizlenen bir hamam böceği sadece bir gecede yüzlerce hamam böceği olarak karşınız çıkabilmektedir. Böceklerin yumurtaları kısa sürede ergin hale ulaşarak yeni, yavrular üretir. Böceklerin bulunduğu alanı istila etmesi bu süreçten dolayı oluşmaktadır. Böcek ilaçlama şirketleri tarafından alacağınız hizmet sayesinde böceklerin çoğalmasına fırsat tanımadan yaşam alanlarınızı koruyabilirsiniz. Açık alanlara rağmen kapalı alanlar da oluşan haşere türlerinin mücadelesi daha zordur. Çünkü kapalı alan içerisinde yer alan eşyaların arasında gizlenen böceklere ulaşması zordur. Bu nedenle bireysel yöntemlerden uzak durmalısınız.

Çatalca böcek ilaçlama servisimiz tüm haşere ve yuvalarına ulaşacak ekipmana ve ilaçlama yöntemlerine sahiptir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı servislerimizden gün boyu güvenli hizmet talep edebilirsiniz. Böcek ilaçlama şirketleri arasında yıllardır yerini koruyan ilaçlama şubelerimiz İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet sağlamaktadır.

Böceklerin En Çok Görüldüğü Alanlar;

  • Ev, apartman, merdiven boşlukları, kiler, depo
  • Toplu yaşam alanları
  • Yeşil alanlar
  • Yemek üretimi ve satışı gerçekleştirilen alanlar

En Çok Görülen Böcek ve Fare Türleri;

Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, pamuk faresi, ev faresi, gümüş böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi

Böcek ilaçlama şirketleri tarafından alacağınız destek sayesinde tüm böcek ve fare türlerinden en kısa zamanda kurtulabilirsiniz. Hizmetlerimiz günün 24 saati haftanın 7 günü sürmektedir. Haşere ile mücadele aşamasında ekonomik ilaçlama fiyatlarımız ve kaliteli hizmetimizle yanınızdayız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir