Avcılar böcek ilaçlama

Avcılar böcek ilaçlama servisi; tatarcık, sivrisinek, sinek, mite, karınca, hamam böceği, halı böceği, tahta kurdu, kakalak, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, tahtakurusu, kalorifer böceği, pire, güve, kulağakaçan böceği, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, akar, çekirge, gümüş böceği, çıyan, teşbih böceği, lağım faresi, kırkayak, yaban arısı ve örümcek gibi girdiği alanda her türlü maddi ve manevi zarara sebep olan tüm böcek ve fare türlerine karşı mücadele vermektedir. Yaşam alanlarınız içinde bu canlı türleri ile karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan, profesyonel ilaçlama firmalarından, böcek ilaçlama uygulaması almanız gerekir.

Avcılar böcek ilaçlama servisi olarak en çok böcek ve fare şikayeti aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir; Ambarlı, Cihangir, Denizköşkler, Firuzköy, Gümüşpala, Mustafa Kemal Paşa, Tahtakale, Üniversite ve Yeşilkent mahalleleridir.

Alanında uzman ilaçlama ekibimizin şikayetçi olunan alan büyüklüğünü ve haşere çeşidinin ilaca karşı olan direncini tespit etmesinin ardından ilaçlama uygulamasına geçilir. Yaşam alanlarınızın böcek ve fare çeşitlerine karşı düzenli olarak dezenfekte edilmesini istiyorsanız belirli periyotlar halinde ilaçlama uygulamalarından faydalanmanız gerekiyor. Avcılar böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda tercih edilen ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve hayvan sağlığı açısından zararsızdır.

Sizde kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız içinde herhangi bir haşere problemi yaşıyorsanız Avcılar böcek ilaçlama servisine ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve sabit fiyattadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir